SOSYAL İMKANLAR

Royal Çeşme Hotel Fitness & SPA

Çeşme'nin En İyi Plajı

Türkiye'nin tatil cenneti Çeşme'nin Ilıca Plajına 1 dk mesafedeki tesisimiz sizi güneş ve altın rengi kumlarla buluşturuyor.

Tatilinizin Konaklama konforunuzu yaşarken, temizliği tescilli, Türkiye'nin sayılı plajlarından birinde Denizin ve Güneşin tadını çıkaracaksınız.

Çeşme'nin en iyi Konaklama Deneyimini yaşayacağınız mekanımız hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz...

Royal Çeşme Deniz

ROYAL ÇEŞME HOTEL

Destansı Güzelliği Deneyimleyin


Royal Çeşme Havuz

Royal Çeşme Hotel Fitness & SPA

HAVUZ

Odanızdan çıkar çıkmaz Havuza girmek ister misiniz? Ya da Havuz Keyfinizi İçecekle arttırmak? Veya Size Özel Çardakta vaktinizi dinlenerek geçirmek? Royal Çeşme Hotel'de odalarınızdan* havuza açılan bir kapı ile çıkarsınız. Havuz barda; birbirinden çeşitli yerli-yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ile keyfinizi artırabilirsiniz.

Her gün kontrol edilen havuz suyu, güvenli basım alanları ve hijenik alanı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Royal Çeşme Hotel olarak sizlere, tatilinizi kaliteli geçirebilemeniz için, havlusundan şezlonguna, çardağından barına ve hijenine kadar komple bir havuz keyfini sunuyoruz.

Royal Çeşme Hotel Fitness & SPA tesisinde HAVUZ Deneyimini yaşayacağınız mekanımız hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz...

ROYAL ÇEŞME HOTEL

Destansı Güzelliği Deneyimleyin


Royal Çeşme Restoran

Royal Çeşme Hotel Fitness & SPA

RESTORAN

Açık Büfe Kahvaltınız Hazır. Çeşme'nin Yöresel lezzetleri ile donatılmış açık büfe kahvaltımız her gün sizleri bekliyor.

Ayrıca; Fast Food, Alacart Restoranımız gün içinde sizlerin emrinde olacak. Havuz Başında Açık Barımızdan Alkollü ve Alkolsüz içeceklerinizi alabilirsiniz.

Royal Çeşme Hotel Fitness & SPA tesisinde RESTORAN Deneyimini yaşayacağınız mekanımız hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz...


Fotoğraf

Galeri